Magdalena Biedrzycka-Doliwa, Deloitte

Od ponad 10 lat zawodowo i prywatnie zajmuję się komunikacją w dużych organizacjach, doświadczenie zdobywałam w polskich i międzynarodowych korporacjach, obecnie pracuję w Deloitte. Mój zawód to również zainteresowanie naukowe i pasja. Specjalizuję się w komunikacji korporacyjnej, komunikacji z pracownikami komunikowaniu zmian i komunikacji projektowej. Posiadam doświadczenie w projektach związanych ze zmianami organizacyjnymi i transformacją biznesową, procesach M&A, wprowadzaniu nowych produktów i usług oraz budowaniu zaangażowania pracowników. Ważnymi obszarami mojego doświadczenia jest również budowanie wizerunku pracodawcy, wzmacnianie kultury organizacyjnej oraz reputacji firmy.

Jestem absolwentką Wydziału Lingwistyki Stosowanej UW oraz podyplomowych studiów z zakresu Public Relations przy UW i PAN, marketingu i strategii marketingowych na SGH oraz psychologii biznesu dla menedżerów ALK.
Obecnie przygotowuję doktorat z zarządzania na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie, opisujący wpływ komunikacji wewnętrznej na kierowanie organizacjami i zarzadzanie zmianą, ze szczególnym uwzględnieniem roli komunikacji w przywództwie.

Comments are closed.